Kargo ve Teslimat

Anlaşmalı olarak UPS Kargo ile çalışmaktayız

Kargo firması sistem tarafından dağıtım ağı, teslimat adresi gibi konular dikkate alınarak otomatik belirlenmektedir.

Kargo ücretimiz 9,90 TL dir. 250 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Ürünlerimiz depomuz ve mağazalarımızdan toplanarak sizlere ulaştırıldığı için her ürünün tahmini teslim tarihi değişebilmektedir. Tahmini teslimat tarih aralığı ürün sayfası içerisinde yer almaktadır.

Emingiyim.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünler Türkiye’nin her yerine adresinize teslim edilir. Yurt dışına ve Kıbrıs’a gönderim yapılmamaktadır.

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firmasi tarafından Emingiyim.com.tr’ ye ulastırılacak ve tarafımızdan ürünlerin iadesi yapılacaktir.

Siparişlerinizi mağazalarımız ve depomuzdan toplayarak detaylı kalite kontrol süreçlerinden geçirdikten sonra standartlarımıza göre ürünün zarar görmeyeceğinden emin olarak paketleyip sizlere ulaştırıyoruz.

Ürünleriniz kargo firması tarafından teslim alındığında tahmini teslim tarihini içeren SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kargo firması size verdiğiniz adreste ulaşamazsa, adresinize, üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir “Haber Kağıdı” bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Ürününüz kargo şubesinde bir süre bekletildikten sonra teslim alınmamışsa depomuza iade edilir ve tarafınıza ücret iadesi yapılır.

Siparişinizi oluştururken vermiş olduğunuz adres bilgisinde sistem üzerinde bir değişiklik yapılamamaktadır. Ürünleriniz hazırlanıp kargo firmasına teslim edildikten sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak adres güncellemenizi paylaşabilirsiniz. Talebinizi sizin adınıza kargo firması ile paylaştığımızda kargo firması yoğunluğa göre talepleri karşılayacaktır.

İade ve Geri Ödeme

Siparişiniz tedarik sürecinde olduğu sürece müşteri hizmetlerimizi arayarak iptal işlemi yaptırabilirsiniz. Siparişiniz faturası kesilip temin edildi statüsüne gelmiş ise artık iptal işlemi yapılamayacaktır. Bu durumda ürünler size ulaştığında inceleyerek beğenmemeniz durumunda iade koşullarına uygun olarak iadenizi yapabilir ya da kargo paketini teslim almadan doğrudan iadeye yönlendirebilirsiniz. Ürünler depomuza ulaştıktan sonra kontroller sonrası ücret iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

Sepetinizi oluşturup ödeme adımını tamamladıktan sonra siparişinizde ürün ekleme, çıkartma, renk / beden değişimi, ödeme yöntemi değişikliği gibi işlemler yapılamamaktadır. Siparişinizde bir değişiklik yapmanız gerekiyorsa ürünler size ulaştıktan sonra mağazalarımızdan değişim işlemi yapabilir ya da siparişiniz henüz faturalanmamış ise müşteri hizmetlerimiz üzerinden iptalini yaptırarak yeniden bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istersem mağazalarınızdan yapabilir miyim? İade süreniz nedir?

Emingiyim.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünleri Emin mağazalarından iade edebilir ya da bir başka ürünle değiştirebilirsiniz, bunun için ürün ve irsaliyesi ile birlikte Emin mağazasına 30 gün içerisinde başvurabilirsiniz. Ürünü iade etmek isterseniz yine Emingiyim.com.tr üzerinden iade debilirsiniz.

Ürün kullanılmadığı ve yeniden satılabilir özelliği bozulmadığı sürece, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Kullanım sonrası kusur tespit ettiğim ürünleri nasıl iade edebilirim?

Kullanım sonrası kusur tespit ettiğiniz ürünler için üretici firmalar tarafından kontrol edilerek iade kararı verilecektir. Kontrol süreci üretici firmalara bağlı olduğu için iade sürecinin sonuçlanması firmalarin süreçlerine tabidir.

İade işlemi sonrası ödememi nasıl geri alacağım?

Online İade

Ödemenizi online ve kredi/banka kartı kullanarak yaptığınız için tutar iadesi, ödeme için kullandığınız kartınıza, ödeme türünüze uygun olarak, -bankanızın online ödeme sistemi- üzerinden yapılacaktır. İade işleminiz, ürünlerinizi mağazamıza teslim etmenizi takip eden 24 saat içinde onaylanacaktır. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre iadenizin kartınıza yansıması 2-4 günü bulabilmektedir. İadeniz kartınıza, artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Satın almış oldugunuz ürünü Emin Mağazası’na iade etmek istiyorsanız…

Emingiyim.com.tr’den Satın aldığınız ürünleri, tutar iadesi talebiniz doğrultusunda, Emin mağazalarına iade edebilirsiniz. İade işleminize başlanmadan önce size iki seçenek sunulur; – İadenizi alışveriş kuponuna çevirebilir ve kuponunuzu farklı bir alışverişte kullanabilirsiniz. – İadenizin ödeme türünüze uygun olarak kartınıza iadesini talep edebilirsiniz.

İade Çeki

İadenizi alışveriş kuponuna çevirmek isterseniz, iade tutarınız oranında ve size özel bir gider pusulası hazırlanır. Hazırlanan belge ile, dilediğiniz zaman Emin mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. İade çekini kullanmak istemezseniz, ilgili tutarın kredi kartınıza iadesini talep edebilirsiniz. Bankaların süreç ve uygulamaları gereği, kredi kartına iade işlemleri ödeme işlemini takip eden 1 yıl ile sınırlanmıştır.

Ücret iadesi ödeme için kullandığınız karta ve ödeme tipine uygun olarak yapılacaktır. Taksitli satın alımlarda ücret iadeniz yapılmıştır bilgisi SMS ile geldikten sonra ekstrelerinizde aylık olarak iade tutarlarını görüntüleyebilirsiniz.

Emingiyim.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünlerde ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması ve iade koşullarına uygun olması halinde değişiklik işlemlerini Emin Mağazaları’ndan yapabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün stok durumunu ürünler alanından görüntüleyebilirsiniz. İnternet üzerinden değişim işlemi yapılamamaktadır.

İade olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi, size ulaştığı gibi zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve iade talebinin 30  gün içerisinde yapılması önemlidir.

Cayma hakkı kapsamı dışında olup iade alınamayacak ürünlerimiz;

• Özel istek ve talepler uyarınca üretilen; veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler (tadilat görmüş)
• Ürün kullanılmamış olsa dahi ambalajı açılmış / koruma bandı çıkartılmış ise kişisel bakım ürünü, kozmetik ürünleri
• Hijyen nedeniyle yeniden satışa uygun olmayan ürünler; Küpe, Küpe bulunan takı seti, İç çamaşır takımı, Külot, Alt korse, Slip, Bikini takımı, Bikini altı, Mayo, Manikür aletleri, Kulak tıpası, Ağız ve ter bezi, Tuvalet fırçası gibi

İade için gönderdiğiniz ürün depomuza ulaştığında gerekli kontroller yapıldıktan sonra iade işlemleri başlatılacak ve iade emri bankanıza geçildiğinde SMS ile bilgilendirileceksiniz. Tutar 2-4 iş günü içerisinde hesabınıza yatacaktır. Banka kartı ile yapılan ödemelerde ücret iadesi 7 gün içerisinde hesabınızda olacaktır.

Satın aldığınız ürünün faturası/irsaliyesi ile birlikte ürünü Emin mağazasına incelenmesi için teslim edebilirsiniz. Sizinle paylaşılacak inceleme formunu saklamanızı rica ederiz. İnceleme sürecimiz ortalama 21 iş günüdür, bu süre üretici firmaya göre değişiklik gösterebilir. Ürün üretici firma tarafından incelendikten sonra mağazamıza ulaştığında sizi telefon ile haberdar edeceğiz.

Aynı zamanda müşteri hizmetlerimiz üzerinden kolay iade kodu alarak ürünü incelenmesi için kargo ile depomuza da gönderebilirsiniz. Ürünün irsaliyesi ya da faturası üzerine üründe tespit ettiğiniz ayıp/üretim hatasına dair detay yazmanız inceleme sürecini kısaltacaktır. Ürün üretici firma tarafından incelendikten sonra iade onaylanır ise iade işlemleriniz yapılacak ve sizi SMS ile bilgilendireceğiz.”

Kapat
Kapat
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam