Hakkımızda


Emin Giyim Ailesi Olarak

Biz enerjisini müşterilerinin gülümsemesinden alan kocaman ve samimi bir aileyiz. İşimizi severek ve büyük bir enerji ile yaparız. Dinamik çalışma kadromuz ile enerjimizi ve heyecanımızı her ürün paketimize katar ve gülümsetiriz. Bu sayede gelen her sipariş bizim için heyecanlı bir hizmetin başlangıcı olur

Vizyonumuz

Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı , kaliteli ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmaktır

Misyonumuz

Yenilikçi ve kalite anlayışı ile değişen modayı müşterilerimize sunmayı vazife bilen en iyi ve kaliteli hizmet veren , güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.

  • 1974 - Emin Başçeşme 1974 yılında Almanya'dan yaz tatiline geldiğinde manifature dükkanını devren satın alır. EMİN TUHAFİYE VE KONFEKSİYON adlı küçük bir dükkan ile Ortaköy'ün ilk modern dükkanını hizmete sunar.
  • 1985 - Emin tuhafiye ve konfeksiyonun adı EMİN GİYİM'e dönüştü. Daha büyük metrekarelerde yeni mağaza ile kalite ve modayı müşteri ile buluşturmaya başladı.
  • 1991 - EMİN MAĞAZALARI olarak AKSARAY'da açıldı. O güne kadar açılan mağazaların en moderni olmasının yanı sıra yeni konsept olağanüstü kalite lüks giyim ve üstün müşteri hizmetinin öncülüğünü yaptı.
  • 1992 - AKSARAY'ın tanıtım ve sosyal aktivitesine katkıda bulunarak birçok moda tanıtım defilesi düzenledi
  • 1995 - Mehmetciğimize yardım amaçlı ATASAY mücevherat birlikteliğinde moda tanıtım defilesi yapıldı
  • 2019 - Erkek modasının genç dinamik Türkiye'nin sevilen markası LUFİAN mağazası olarak işletmeye başladı
Kapat
Kapat
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam